Malby Filip - Malířské služby v Plzni, Praze a okolí

Firma byla založena v roce 1999 a v našem regionu zaujala přední místo na trhu v tomto oboru.

V současnosti jsme díky kvalitě odváděné práce při malování a rozsahem činností jedním z největších dodavatelů malířských služeb v Plzni a širším okolí.

Ve firmě pracuje 16 stálých zaměstnanců jako tapetáři, malíři, lakýrníci.

Provádíme práce jak v bytech - malování bytů, rodinných domků, bytových domů a panelových domů ale z velké části malujeme také školy, školky, nemocnice (např. speciální antibakteriální nátěry).

Cenové podmínky

Naše ceny se vždy řídí zadáním zákazníka, tedy výběrem materiálů, rozsahem a typem práce a doplňkových služeb. Většinou se určuje cena za metr čtvereční – hlavně podle druhu použitého materiálu a náročnosti.

Termíny prací

V období hlavních prázdnin se věnujeme dlouhodobým zakázkám a volných termínů je méně, proto prosíme rezervujte si termín s dostatečným předstihem. V období po začátku nového roku býváme méně vytížení, v této době realizujeme hlavně výmalbu bytů a rodinných domů.

V interiérech se dá malovat i v zimě a kvalita malby tím nijak netrpí. Toto je vhodná doba pro malování schodišť a společných prostor v bytových domech.

Objednávky


Každá zakázka je pro nás jedinečná. Chcete-li si u nás objednat malířské práce, naši zaměstnanci s dlouholetou praxí a kvalifikací vám pomohou se sladěním barev.

Zakázky objednávejte na mobilu: 602 347 093, mailem: filip@malby-filip.cz nebo pomocí webového formuláře vpravo nahoře. Chcete-li si domluvit si termín schůzky na vyžádání. Na stavbu nebo do bytu či domu rádi přijedeme zaměříme a připravíme nabídku a kompletní cenovou kalkulaci.

Jak se připravit na malování
Jaký použít materiál – ceny materiálů jsou různé, u barevných a sytých tónů je nutné počítat s vyšší cenou
Můžete si provést přípravu před malováním sami a ušetřit, nebo nechat vše na nás.

Úklid po malování
Po malování provádíme hrubý úchyt, seškrabou se zbytky barev, uklidí se zakrývací papíry a fólie, zamete se. Případně jJe možné domluvit se spolupracujícími firmami i úklidy po malování.

Poptávky / dotazy

Kolik nohou má kůň?